Motivy a inspirace

Inspirace - interiérová malba (dětský pokoj, ložnice, kavárna aj.)

Přemýšlíte, čím oživit a zkrášlit váš domov nebo vaši kavárnu či restauraci? Chtěli byste pro vaše děti krásný prostor plný fantazie? Můžete si nechat namalovat cokoliv, co potěší vaše oko i duši. Nechte se inspirovat! 

Džungle a příroda - oblíbené motivy malby na zeď

Malovaná džungle (les, krajina…) je velmi oblíbená dětmi i dospělými. Děti mají rády výrazné barvy a zvířata, dospělí se cítí dobře obklopeni přírodou. Mnozí chtějí džungli pro své papoušky nebo jiná exotická zvířata. Džungle může mít mnoho rozmanitých podob a barev. Může být realistická, abstraktní, dekorativní, dětská, mysteriózní… Inspirujte se a vyberte si tu Vaši!

Motivy z mé volné tvorby

Osobně se nejlépe cítím v prostředí hor. Mají na mě uklidňující a meditativní účinek. Především mi učarovaly Himálaje a Nepál, proto jsem namalovala sérii obrazů, které mi umožňují se horami obklopovat i v domácím prostředí. Hory ale nejlépe vyniknou na velké ploše. Malované na zdi ve velkém formátu jsou mnohem působivější a opravdovější. Kromě Nepálu a hor se také ráda zabývám abstrakcí. Motiv rušného města je vzrušujícím protikladem ke klidným horám. Takový motiv zase nabuzuje, podněcuje fantazii. V mé volné tvorbě naleznete i steampunkové motivy, jako například tvory z mechanických součástek aj.

Inspirace pro malbu do dětského pokoje

Veselé a výrazně barevné malby realizované na betonové květináče mohou sloužit jako inspirace/náměty (nejen) do dětských pokojů. Na velké ploše zdi jsou malby ještě působivější. Velká plocha umožňuje i více detailů a podporuje dojem reálnosti – připadáte si, jako byste skutečně byli v pohádkovém světě fantazie.

Pavel Cerman - surrealismus

Malířská tvorba mého táty je snadno rozpoznatelná stylem i barevností. Typickým motivem je krajina se surrealistickými prvky. Jeho malby jsou mi velkou inspirací a věřím, že budou inspirovat i vás.

Máte zájem o malbu na zdi?

Pošlete mi nezávaznou poptávku, kde mi sdělíte základní informace o Vašem prostoru, velikosti zdi a jaká je Vaše představa o motivu a já Vám obratem sdělím přibližnou cenu.