Motivy a inspirace

Vizualizace malby na zdi

Rádi byste viděli, jak by malba na zdi vypadala přímo u vás, ve vašich prostorách? Můžete mi na email poslat foto místa, kde byste si malbu představovali + motiv, který byste chtěli namalovat a já vám zdarma vytvořím vizualizaci. Zde jsou ukázky vizualizace (vlastní motivy).

Grafické motivy k realizaci nebo jako inspirace

Máte zájem o malbu v ložnici, obýváku nebo dětském pokoji a nejste si jisti motivem? Inspirujte se v těchto grafikách nebo si konkrétní motiv rovnou vyberte a já Vám ho zrealizuji. Barevnost i obsah přizpůsobím vašim požadavkům a umně ji skloubím s vaším interiérem. 

Motivy z mé volné tvorby

Osobně se nejlépe cítím v prostředí hor. Mají na mě uklidňující a meditativní účinek. Především mi učarovaly Himálaje a Nepál, proto jsem namalovala sérii obrazů, které mi umožňují se horami obklopovat i v domácím prostředí. Hory ale nejlépe vyniknou na velké ploše. Malované na zdi ve velkém formátu jsou mnohem působivější a opravdovější. Kromě Nepálu a hor se také ráda zabývám abstrakcí. Motiv rušného města je vzrušujícím protikladem ke klidným horám. Takový motiv zase nabuzuje, podněcuje fantazii. V mé volné tvorbě naleznete i steampunkové motivy, jako například tvory z mechanických součástek aj.

Inspirace pro malbu do dětského pokoje

Veselé a výrazně barevné malby realizované na betonové květináče mohou sloužit jako inspirace/náměty (nejen) do dětských pokojů. Na velké ploše zdi jsou malby ještě působivější. Velká plocha umožňuje i více detailů a podporuje dojem reálnosti – připadáte si, jako byste skutečně byli v pohádkovém světě fantazie.

Pavel Cerman - surrealismus

Malířská tvorba mého táty je snadno rozpoznatelná stylem i barevností. Typickým motivem je krajina se surrealistickými prvky. Jeho malby jsou mi velkou inspirací a věřím, že budou inspirovat i vás.

Máte zájem o malbu na zdi?

Pošlete mi nezávaznou poptávku, kde mi sdělíte základní informace o Vašem prostoru, velikosti zdi a jaká je Vaše představa o motivu a já Vám obratem sdělím přibližnou cenu.